Doprava a platba

Doprava:
Objednaný tovar z nášho e-shopu addekor.sk vám doručíme kamkoľvek na Slovensku, Česku alebo Rakúsku (ostatné štáty po vzájomnej dohode). Tovar odosielame prostredníctvom kuriéra (DPD alebo SPS). Tovar, ktorý je uvedený, že máme skladom odosielame čo najskôr, zvyčajne na druhý deň, maximálne však do 2 pracovných dní. Tovar, ktorý nie je dostupný, vyrábame a odosielame maximálne do 7 pracovných dní.

Cena dopravy:

Slovensko 

Kuriér – 3,90 € – doručenie balíka na adresu, zvyčajne už na druhý pracovný deň (doručenie na druhý pracovný deň nie je ale garantované). Doručujeme prostredníctvom prepravných spoločností DPD a SPS.

Alzabox/Balíkovo 2,60 €– cena je zvyčajne nižšia ako preprava kuriérom na adresu.
Doručenie balíka do odberného miesta alebo samoobslužného boxu zvyčajne už na druhý pracovný deň (doručenie na druhý pracovný deň nie je garantované a zálaží aj na kapacitách odberných miest/alzaboxov). Doba uloženia pri alzaboxoch sú 2 kalendárne dni.

Osobný odber v Zubrohlave na adrese prevádzky (Lánová 480/2) je možný až po vzájomnej dohode(telefonicky, písomne mailom a pod…). Tovar pre osobný odber je pripravený po obdržaní notifikačného mailu o vybavení objednávky.

Pri objednávke nad 60€ poštovné  neúčtujeme.
Za tovar je možné platiť vopred (online platobnou kartou) , prevodom na bankový účet alebo pri prevzatí zásielky – na dobierku. V prípade dobierky účtujeme poplatok vo výške 1,20 €.

Česko 

Kuriér 7€ – doručenie balíka na adresu. Čas dopravy zvyčajne 2-3 dni.
Pri objednávke nad 200 € poštovné  do Česka neúčtujeme.
CZ Alzabox a odberné miesta 3,90 € – Čas dopravy zvyčajne 2-3 pracovné dni.
Pri objednávke nad 100 € doprava do CZ alzaboxov a odberných miest zdarma.
Za tovar je možné platiť len vopred (online platobnou kartou).

Rakúsko 

Kuriér 7€ – doručenie balíka na adresu. Čas dopravy zvyčajne 2-3 dni.
Pri objednávke nad 200€ poštovné  do Rakúska neúčtujeme.
Za tovar je možné platiť len vopred (online platobnou kartou) alebo bankovým prevodom.

V cene dopravy je zaúčtované aj balné.